Klasa

VII

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Wł. Jagiełły w Strykowie

Wychowawca

Ewa Olszewska

zdjecie klasy
Klasa liczy 26 uczniów.

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

informatyka grupa I komputerowa

Ewa Olszewska
14 komputerowa
08:55 - 09:40

informatyka grupa II komputerowa

Ewa Olszewska
14 komputerowa

język angielski grupa I

Maria Dąbrowska
09:55 - 10:40

chemia

Edyta Kunce
10:50 - 11:35

język polski

Ewa Olszewska
11:55 - 12:40

matematyka

Renata Chabros
13:00 - 13:45

język angielski grupa II

Maria Dąbrowska

język niemiecki grupa I

Anna Kalińska
13:55 - 14:40

geografia

Beata Brzezińska
14:45 - 15:30

wychowanie fizyczne dziewczęta

Mateusz Wardziński
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Renata Chabros
08:55 - 09:40

plastyka

Krzysztof Wosik
09:55 - 10:40

fizyka

Iwona Królikowska
10:50 - 11:35

język angielski grupa I

Maria Dąbrowska

język niemiecki grupa II

Anna Kalińska
11:55 - 12:40

wychowanie fizyczne dziewczęta

Mateusz Wardziński
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
sala gimnastyczna
13:00 - 13:45

język polski

Ewa Olszewska
13:55 - 14:40

biologia

Krystyna Jesionowska
14:45 - 15:30

religia religia mariawicka

Ireneusz Bankiewicz

religia religia katolicka

Karolina Sobczyk
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

wychowanie fizyczne dziewczęta

Mateusz Wardziński
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
sala gimnastyczna
08:55 - 09:40

biologia

Krystyna Jesionowska
09:55 - 10:40

godzina wychowawcza

Ewa Olszewska
10:50 - 11:35

język angielski grupa II

Maria Dąbrowska

język niemiecki grupa I

Anna Kalińska
11:55 - 12:40

chemia

Edyta Kunce
13:00 - 13:45

historia i społeczeństwo

Zbigniew Jędrzejczak
13:55 - 14:40

geografia

Beata Brzezińska
14:45 - 15:30

informatyka grupa III komputerowa

Ewa Olszewska
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

zajęcia wyrównawcze z matematyki wyznaczeni uczniowie

Renata Chabros

język angielski grupa II

Maria Dąbrowska
08:55 - 09:40

religia religia katolicka

Karolina Sobczyk
09:55 - 10:40

matematyka

Renata Chabros
10:50 - 11:35

język polski

Ewa Olszewska
11:55 - 12:40

język polski

Ewa Olszewska
13:00 - 13:45

fizyka

Iwona Królikowska
13:55 - 14:40

religia religia mariawicka

Ireneusz Bankiewicz
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

język angielski grupa I

Maria Dąbrowska

język niemiecki grupa II

Anna Kalińska
08:55 - 09:40

matematyka

Renata Chabros
09:55 - 10:40

wychowanie fizyczne dziewczęta

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
10:50 - 11:35

język polski

Ewa Olszewska
11:55 - 12:40

muzyka

Agata Norek
13:00 - 13:45

historia i społeczeństwo

Zbigniew Jędrzejczak
13:55 - 14:40

doradztwo zawodowe

Magdalena Romanowicz
17
14:45 - 15:30

wychowanie do życia w rodzinie zapisani uczniowie

Krystyna Jesionowska
17

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony