Klasa

Vb

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Wł. Jagiełły w Strykowie

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

język polski

Mirosława Szostak
08:55 - 09:40

matematyka

Renata Chabros
09:55 - 10:40

przyroda

Magdalena Przyłuska
10:50 - 11:35

historia i społeczeństwo

Zbigniew Jędrzejczak
11:55 - 12:40

język angielski

Maria Dąbrowska
13:00 - 13:45

wychowanie fizyczne

Mateusz Wardziński
sala gimnastyczna
13:55 - 14:40

zajęcia techniczne

Katarzyna Bukrym
14:45 - 15:30

religia grupa katolicka

Ewelina Górska
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:55 - 09:40

język polski

Mirosława Szostak
09:55 - 10:40

matematyka

Renata Chabros
10:50 - 11:35

przyroda

Magdalena Przyłuska
11:55 - 12:40

historia i społeczeństwo

Zbigniew Jędrzejczak
13:00 - 13:45

język niemiecki

Anna Kalińska
13:55 - 14:40

język angielski

Maria Dąbrowska
14:45 - 15:30

religia grupa mariawicka

Ireneusz Bankiewicz
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Renata Chabros
08:55 - 09:40

plastyka

Krzysztof Wosik
09:55 - 10:40

godzina wychowawcza

Maria Dąbrowska
10:50 - 11:35

język polski

Mirosława Szostak
11:55 - 12:40

wychowanie fizyczne

Mateusz Wardziński
13:00 - 13:45

język angielski

Maria Dąbrowska
13:55 - 14:40

religia grupa katolicka

Ewelina Górska
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego wyznaczeni uczniowie

Mirosława Szostak
08:55 - 09:40

wychowanie fizyczne

Mateusz Wardziński
sala gimnastyczna
09:55 - 10:40

język niemiecki

Anna Kalińska
10:50 - 11:35

matematyka

Renata Chabros
11:55 - 12:40

język polski

Mirosława Szostak
13:00 - 13:45

zajęcia komputerowe grupa I komputerowa

Ewa Olszewska
14 komputerowa
13:55 - 14:40

religia grupa mariawicka

Ireneusz Bankiewicz
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

zajęcia wyrównawcze z matematyki wyznaczeni uczniowie

Renata Chabros
08:55 - 09:40

zajęcia komputerowe grupa II komputerowa

Ewa Olszewska
14 komputerowa
09:55 - 10:40

muzyka

Agata Norek
10:50 - 11:35

język polski

Mirosława Szostak
11:55 - 12:40

przyroda

Magdalena Przyłuska
13:00 - 13:45

wychowanie fizyczne

Mateusz Wardziński
sala gimnastyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony