Klasa

VIII

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie

Wychowawca

Ewa Olszewska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

informatyka gr 1

Bogusława Kosiorek
14 komputerowa
08:55 - 09:40

chemia

Małgorzata Rutkowska
09:45 - 10:40

język polski

Ewa Olszewska
10:50 - 11:35

historia

Zbigniew Jędrzejczak
11:55 - 12:40

matematyka

Renata Chabros
13:00 - 13:45

fizyka

Iwona Królikowska
13:55 - 14:40

edukacja dla bezpieczeństwa

Andrzej Pożarlik
14:45 - 15:30

edukacja dla bezpieczeństwa

Andrzej Pożarlik
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

zajęcia rozwijające kreatywność

Renata Chabros
08:55 - 09:40

matematyka

Renata Chabros
09:45 - 10:40

język niemiecki gr. 1

Karolina Horna

język angielski gr. II

Maria Dąbrowska
10:50 - 11:35

wiedza o społeczeństwie

Zbigniew Jędrzejczak
11:55 - 12:40

biologia

Renata Walczak
13:00 - 13:45

język polski

Ewa Olszewska
13:55 - 14:40

religia gr. mariawicka

Ireneusz Bankiewicz

język angielski gr. 1

Maria Dąbrowska
14:45 - 15:30

religia gr. mariawicka

Ireneusz Bankiewicz
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:55 - 09:40

matematyka

Renata Chabros
09:45 - 10:40

język polski

Ewa Olszewska
10:50 - 11:35

język niemiecki gr. II

Karolina Horna

język angielski gr. 1

Maria Dąbrowska
11:55 - 12:40

chemia

Małgorzata Rutkowska
13:00 - 13:45

wychowanie fizyczne dziewczęta

Mateusz Wardziński

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
13:55 - 14:40

wychowanie fizyczne dziewczęta

Mateusz Wardziński

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
14:45 - 15:30

informatyka gr. II

Bogusława Kosiorek
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

religia gr. katolicka

Karolina Sobczyk
08:55 - 09:40

matematyka

Renata Chabros
09:45 - 10:40

język niemiecki gr. 1

Karolina Horna

język angielski gr. II

Maria Dąbrowska
10:50 - 11:35

język polski

Ewa Olszewska

język polski

Ewa Olszewska
11:55 - 12:40

fizyka

Iwona Królikowska
13:00 - 13:45

wiedza o społeczeństwie

Zbigniew Jędrzejczak
14:45 - 15:30

informatyka gr. III

Bogusława Kosiorek
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

język angielski gr. II

Maria Dąbrowska
08:55 - 09:40

geografia

Magdalena Przyłuska
09:45 - 10:40

godzina wychowawcza

Ewa Olszewska
10:50 - 11:35

historia

Zbigniew Jędrzejczak
11:55 - 12:40

język angielski gr. 1

Maria Dąbrowska

język niemiecki gr. II

Karolina Horna
13:00 - 13:45

wychowanie fizyczne dziewczęta

Mateusz Wardziński

wychowanie fizyczne chłopcy

Maciej Puczyński
13:55 - 14:40

religia gr. katolicka

Karolina Sobczyk

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony