Magiczny dywan

W listopadzie 2017r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie wzbogaciła się o nowy sprzęt w postaci „Magicznego Dywanu” firmy Bambino. Jest to interaktywna pomoc dydaktyczna do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych.

Urządzenie o wartości 9.700 zł szkoła otrzymała ze środków Osiedla Centrum w Strykowie, dzięki zaangażowaniu przewodniczącej Rady Osiedla pani Tamary Barańskiej - Kiemaczyńskiej.

Magiczny dywan zawierający 52 gry i jest wykorzystywany w każdej wolnej chwili przez uczniów kl. 1-4 oraz dzieci przebywające w świetlicy szkolnej.

Uczniowie uwielbiają grać szczególnie w „Piłkę nożną”, „Nurka”, Pękające balony” i „Pianino”.

Opublikowano: 07 grudnia 2017 14:26