I Gminne Warsztaty Zabaw Twórczych

I Gminne Warsztaty Zabaw Twórczych, "Łowcy Uśmiechów i Zaczarowana Maszyna Radości".

W dniu 7 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty twórcze dla uczniów i nauczycieli szkół gminy Stryków.
Warsztaty prowadzili: Tadeusz Wieczorek artysta malarz z Poznania i nauczyciel , artysta plastyk Krzysztof Wosik.

W warsztatach udział wzięli nauczyciele i uczniowie ze szkół w Bratoszewicach, Koźlu, Niesułkowie i Strykowie.

Warsztaty mają mieć charakter cykliczny.

Działania były połączone z promocją książki "Łowcy Uśmiechów i Zaczarowana Maszyna Radości"  Książka zawiera wiersze Doroty Kassjanowicz, ilustracje stworzył Krzysztof Wosik a graficznie opracował ją Tadeusz Wieczorek. Swój wkład w powstanie ilustracji oraz w projekt Maszyny Radości, która prezentowana była na Biennale Sztuki Dziecka w Poznaniu mieli także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Strykowie: Aleksander Trzepocki, Bartosz Wężyk. Daniel Dubiński, Martyna Pietrasik, Kinga Pietrasik, Paulina Kowalska, Nadia Maciejewska, Karolina Łysoń, Patryk Skotarek, Igor Pałka, Aleksander Malinowski, Roksana Skowrońska, Filip Staciwa.

Projekt koncepcji warsztatów Krzysztof Wosik.

Opublikowano: 12 marca 2018 08:10