Obchody Dnia Ziemi

Los Ziemi w naszych rękach – obchody Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej Nr 1 w Strykowie

23 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Strykowie obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tejże okazji uczniowie klasy IV a, pod opieką i z pomocą nauczyciela przyrody - pani Magdaleny Przyłuskiej  oraz wychowawcy – pani Iwony Królikowskiej, przygotowali przedstawienie obrazujące problemy naszej planety oraz zachęcające do postaw proekologicznych. Po spektaklu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na „najlepszy śmieciowy strój” w kategorii klas I-III i IV-VII. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością w stworzeniu „śmieciowego ubioru”. Najlepsze z nich zostały nagrodzone.

Opublikowano: 24 kwietnia 2018 15:43