Gminna Olimpiada Ekologiczno – Przyrodnicza

13 czerwca 2018 roku w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strykowie odbyła się Gminna Olimpiada Ekologiczno – Przyrodnicza.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w 3 kategoriach wiekowych: z klas 1 – 3: Mikołaj Kamiński, Rafał Majchrzak i Alicja Gabara, z klas 4 – 6: Bastian Budziarski, Bartosz Wężyk, Piotr Gwoździński, Miłosz Banasiak, Zuzanna Błaszczyk i z klasy 7: Michalina Banasiak. Uczniowie, rozwiązując test, wykazali się dużą wiedzą ekologiczną i przyrodniczą, a tym samym zajęli wysokie miejsca w konkursie:

- w kategorii klas 1 – 3 zespół z naszej szkoły zajął I miejsce;

- w kategorii klas 4 – 6 Bartosz Wężyk okazał się najlepszy i zajął I miejsce, natomiast Piotr Gwoździński – III miejsce.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Opublikowano: 15 czerwca 2018 22:22