Jasełka

W dniu 20 grudnia 2019r. w Domu Kultury w Strykowie odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów klas II i III z towarzyszeniem chóru uczniów z klas Va i Vb Szkoły Podstawowej nr 1. Pięknie opowiedzianą historię narodzin Pana Jezusa przeplatały kolędy i pastorałki.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Krystyna Jesionowska podziękowała uczniom biorącym udział w przedstawieniu, a wszystkim złożyła świąteczne życzenia. Po przedstawieniu uczniowie udali się do szkoły na klasowe wigilie. W przygotowaniach do przedstawienia pt. „Bóg się rodzi” przygotowanego przez s. Mirosławę Jaros zaangażowane były wychowawczynie klas II – p. Beata Florczak i klasy III – p. Romualda Biskup-Kowalska oraz p. Bogusława Myszkowska, chór poprowadziła p. Sylwia Karpińska-Majchrzak.

Opublikowano: 03 stycznia 2020 12:40