REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje 2020

Szanowni Państwo,

przesyłamy informację przekazaną przez proboszczów:

• Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Marcina w Strykowie:

Zawiadamiam, że w związku z Komunikatem Ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia, Metropolity Łódzkiego i informacją Wydziału Katechetycznego Kurii Archidiecezji Łódzkiej z dnia 10.03.2020r., planowane rekolekcje wielkopostne dla dzieci w Rzymskokatolickiej Parafii p.w. św. Marcina w Strykowie w dniach 25, 26, 27 marca 2020r. zostały odwołane.

• Parafii  Kościoła  Starokatolickiego Mariawitów  p.w. św. św. Anny i Marcina w Strykowie:
Zawiadamiam, że planowane rekolekcje wielkopostne dla dzieci  Kościoła Starokatolickiego  Mariawitów p.w. św. św. Anny i Marcina w Strykowie w dniach 25, 26, 27 marca 2020r. zostały odwołane.

Opublikowano: 18 marca 2020 16:33